Robíme veci, na ktorých záleží.

Sme tím mladých ľudí, ktorí milujú IT a moderné technológie. Veľmi radi Vás privítame v našom svete alebo Vám pomôžeme ak sa v týchto sférach radi nepohybujete.

best approach

Naše štyri piliere

Bez nich sa nepúšťame do žiadnych projektov pretože na nich stojí náš úspech.

Dedikovaný tím

Ak je to možné, snažíme sa udržať rovnakých dedikovaných pracovníkov pre Vaše projekty. Veríme, že takto môžeme byť viac efektívni a taktiež môžeme posilniť vzťahy medzi ľuďmi, ktorí spolu pracujú.

Pravidelný dialóg s klientom

Pri spolupráci sa snažíme manažmentom prispôsobiť klientovi. To je dôvodom prečo bežne plánujeme stretnutia a telefonáty pravidelne, aby sme pochopili Vaše potreby, prediskutovali nápady a overili správnosť navrhovaných riešení. Vždy sme Vám k dispozícii.

Agilný vývoj

Vývoj softvéru realizujeme agilnou metódou. Naši projektoví manažéri sú školení v scrum rámci a starajú sa o plynulý priebeh s cieľom dodržať termíny s požadovanou kvalitou.

Príprava

Našou filozofiou je, že ak čo najlepšie pochopíme svety, v ktorom sa naši klienti pohybujú môžeme tak navrhnúť a vyvíjať softvér oveľa viac podľa očakávaní klientov.
now seriously

Prácu berieme vážne, no radi sa zabávame.

„Prijateľné“ nie je pre nás možnosťou. Skutočne sa usilujeme o to najlepšie! To je dôvod, prečo sa snažíme najať najlepších ľudí v oblasti technológií, marketingu, analýzy údajov a osobných vzťahov. Nemôžete byť najlepší, ak ste spokojní s priemernosťou. To je dôvod, prečo disponujeme ľuďmi s PhD. alebo rôznymi oceneniami v priemysle. Našou filozofiou je užívať si jazdu a veríme, že sme pre Vašu cestu správnymi spoločníkmi. Presvedčte sa!

Ing. Matej Majzel
konateľ spoločnosti
Matej Majzel
Awards

Boli sme niekoľko krát ocenení za naše produkty a služby

Niekedy treba viac šťastia ako úsilia, no musíme uznať, že v týchto prípadoch to bolo oboje.

Chivas Venture 2018 finalista

Chivas Venture každý rok podporuje sociálnych podnikateľov, ktorí kombinujú zisk s cieľom mať pozitívny vplyv na svet.

Podnikateľský nápad roka 2014

S našou aplikáciou sme sa dostali do finále a zaradili sa medzi TOP 3 mobilné aplikácie.

Apps RULEZZ 2016

V kategórii Neznačkové aplikácie sme sa umiestnili na 2. mieste v kategórii Aplikácie pre tablety a 3. v kategórii Najlepší vývojár aplikácií roka.

Creative Business Cup 2016

Zaradili sme sa medzi TOP 3 najlepšie projekty v ACE Creative Bootcamp (Slovenské národné kolo), ktoré je súčasťou národnej súťaže Creative Business Cup.