Robíme umelú inteligenciu a strojové učenie.

Umelá inteligencia môže byť pre Vás brána k lepšiemu rozhodovaniu, riešeniu problémov, efektívnosti, automatizácií, simulácií a množstvu ďalších uplatnení. Dokáže dynamicky zobrazovať reklamu, zvýšiť zisky, zlepšiť chod spoločnosti, zachraňovať životy ale aj generovať dáta potrebné pre simuláciu.

Our products

Naše produkty s umelou inteligenciou

Začali sme s jednoduchými implementáciami umelej inteligencie, z ktorých vznikli oceňované systémy.

Umelá inteligencia

Erriate - bezpečné železničné priecestia

Erriate monitoruje železničné priecestie s cieľom zistiť prípadné nebezpečné situácie. Umelá inteligencia dokáže detekovať vzorce, ktoré predstavujú rizikové situácie, napríklad uviaznuté auto alebo zranený cyklista.

Následne dokáže včasne upozorniť vodiča vlaku, zobraziť mu stream z priecestia, na základe ktorého sa môže rozhodnúť či je potrebné vlak zastaviť a odvrátiť nešťastie.

Cieľom tohto projektu je záchrana ľudských životov a zníženie škôd na majetku.

Umelá inteligencia

Univerie

Univerie využíva umelú inteligenciu formou video analýzy, ktorá dokáže vyhodnocovať štatistiky z kamenných predajní, zabezpečiť priestor alebo vyhodnotiť neštandardné správanie osôb. Univerie je možné prispôsobiť pre viacero spôsobov aplikácie.

Useful applications

AI má množstvo možností využitia, tu je zopár z nich.

Či už potrebujete automatizovať, simulovať, hľadať problémy alebo lepšie komunikovať so zákazníkmi súčasťou riešenia by mohla byť umelá inteligencia.

OdvetvieVyužitiePopis
Služby zákazníkomSociálne sieteSémantická analýza príspevkov Vašich zákazníkov, ich segmentácia alebo automatizácia reklám alebo personalizované odpovede
Služby zákazníkomChatbotNechajte 24/7 funkčné, inteligentné, samo-sa-zlepšujúce chatovacie roboty, aby zvládli väčšinu otázok a zefektívnili prácu Vašich systémov.
Služby zákazníkomHlasová autentifikáciaAutentifikácia zákazníkov bez hesiel využívajúcich biometriu na zlepšenie spokojnosti zákazníkov a opätovné nakupovanie.
Služby zákazníkomKlasifikácia hovorovVyužite spracovanie jazyka a strojové učenie na určenie cieľov zákazníkov.
Marketing a predajSegmentácia zákazníkovRozlíšte zákazníkov na skupiny a prispôsobte tak marketing a predaj.
Marketing a predajPredikcia predajaZistite ako by sa mal vyvíjať predaj produktov a prispôsobte svoj nákup.
Marketing a predajPredikcia cienPredikujte vývoj cien produktov a prispôsobte sa trhu efektívnejšie.
Marketing a predajOdporúčanie produktovDajte Vašim klientom to čo potrebujú alebo s najvyššou pravdepodobnosťou kúpia.
Výroba a distribúciaDetekcia objektovDetekujte pomocou kamier chybné výrobky alebo použite skladové roboty, ktoré sa pohybujú sami.
Výroba a distribúciaPlánovanie distribúcieNaplánujte distribúciu rozumne  a čo najefektívnejšie.
Výroba a distribúciaPlánovanie nákupuZistite aké množstvo surovín je potrebné nakúpiť v prípade výroby na sklad.
Výroba a distribúciaMeranie efektívnosti výrobyZistite či je Vaša výroba efektívna, nájdite slabé a pomalé miesta a optimalizujte tak schopnosť vyrábať.
FinancieDetekcia podvoduAk nastane odchylka od štandardu umelá inteligencia to dokáže zachytiť. Taktiež môžeme pôužiť sémantickú analýzu.
FinanciePredikcia cashflowPripravte sa na nový rok s umelou inteligenciou. Pomôže Vám pri rozhodnutiach, ktoré sú naviazané na cashflow spoločnosti.
FinancieDetekcia chýb v účtovníctveStávajú sa nešťastné chyby, ktoré môžeme minimalizovať pomocou umelej inteligencie.
FinanciePlánovanie investíciíUmelá inteligencia pomôže naplánovať investície do projektov na základe dát z minulosti.
Firemné procesyAutomatizácia procesovAutomatizujte procesy, ktoré uľahčia Vašim zamestnancom životy. Nestrácajte čas na nezmyselných a opakujúcich sa úlohách.
Firemné procesyDigitalizácia dokumentovVyužite OCR na vytiahnutie údajov z fyzických dokumentov.
Firemné procesyRozhodovacie stromyNeviete sa rozhodnúť alebo je to zložitý proces? Nechajte na to umelú inteligenciu.
HRPlánovanie dovolenkiekPlánujte lepšie prácu Vašich zamestnancov, informácie o ich potrebe môžete získať z dát.
HRHodnotenie kandidátovVytvorte a ohodnoďte formuláre kandidátov uchádzajúcich sa o prácu s jasným výsledokm.
HROdporúčanie ideálneho uchádzačaPoužite dáta, ktoré máte k dispozícii a pomocou umelej inteligencie zistite presný profil ideálneho uchádzača.
Clear process

Pozrite si ako postupujeme.

Máme jasný štandardizovaný proces, ktorý zabezpečí dodržanie termínov a prehľad.

1.

Analýza problému a návrh riešenia

Na začiatku stanovujeme celkové ciele projektu, ktoré chceme dosiahnúť implementáciou umelej inteligencie. Tieto ciele sú odrazovým mostíkom pre návrh riešenia, ktoré musí korešpondovať s cieľmi. V návrhu riešenia taktiež stanovíme ako budeme výsledky merať a porovnávať s cieľmi projektu.
2.

Zhromažďovanie a čistenie dát

Ak dáta k navrhovanému riešeniu neexistujú je potrebné ich nazbierať. Bez nich umelá inteligencia nebude fungovať správne a platí pravidlo, čím viac dát tým lepšie. Na dáta použijeme softvérové nástroje, ktoré nám pomôžu odstrániť nežiadúce dáta, doplniť chýbajúce údaje, rozdeliť dáta alebo spojiť ak je to potrebné.
3.

Tvorba a testovanie modelu umelej inteligencie

Následne sa podľa návrhu riešenia vytvorí model umelej inteligencie. Túto fázu môžeme nazývať aj fázou kedy sa umelá inteligencia učí dáta. Na základe modelov, ktoré vytvoríme sa umelá inteligencia rozhoduje. Na konci tejto fázy testujeme či pomocou vytvorených modelov sa umelá inteligencia rozhoduje správne a spĺňa očakávané ciele.
4.

Vývoj aplikácie s umelou inteligenciou

Ak je súčasťou navrhovaného riešenia sprievodný systém alebo sprievodná funkcionalita v tejto fáze sa sústreďujeme na jej vývoj. Postupujeme agilnými metódami tak, aby sme jednotlivé funkcie a súčasti systému mohli čo najrýchlejšie otestovať v praxi.
5.

Testovanie, nasadenie a ďalší vývoj

Na koniec testujeme a vyhodnocujeme funkčnosť celého systému a splnenie očakávaných cieľov pomocou meraní, ktoré sme si na začiatku stanovili. Aplikáciu nasadzujeme do produkčnej verzie a analyzujeme jej výkon. Z analytických výsledkov navrhujeme ďalšie návrhy na zlepšenia a vyvíjame systém ďalej.
references

Pozrite sa na čom sme pracovali.

Robili sme na zaujímavých projektoch, projekty, ktoré pomáhajú ľuďom. Veď presvedčte sa sami.

All in one

Bezpečnosť, rýchlosť, škálovateľnosť, analytika.

Pracujeme s modernými technológiami, pomocou ktorých zaručujeme bezpečnosť, rýchlosť a škálovateľnosť.

Bezpečnosť
Ochrana dát, zdrojového kódu a Vašich zákazníkov ide v popredí všetkého. Nemôžeme dopustiť bezpečnostné riziká a naše aplikácie podrobujeme bezpečnostným a penetračným testom.
Rýchlosť
Vyvíjame aplikácie pomocou najmodernejších technológií, ktoré nám pomáhajú dosahovať rýchlosti aplikácií s načítaním do 1 sekundy.
Škálovateľnosť
Používame Kubernetes a Docker pre kontajnerizáciu aplikácií, ich pohodlnejšiu správu a nekonečnú škálovateľnosť.
Analytika
Naše aplikácie podrobujeme testovaním v reálnom živote tak, aby sme získali drahocenné údaje pre lepšiu použiteľnosť pre používateľov, efektívnosť a pre odhaľovanie slabých miest návrhu.